Psycholog jako zbawienie w potrzebie

Psycholog jako zbawienie w potrzebie

Postprzez krzysiuk » 2019-10-08, 14:17

Wielu z nas nawet na studiach boryka się z problemami natury psychologicznej Ja też tak miałem. jako student miałem problem z komunikacją z innymi nawet będącymi na tym samym roku. Będąc na Pomorzu natknąłem się na psychologa p. Molędę (więcej o psychologu http://psychologmoleda.pl). Wizyt było kilka i problem zniknął. Teraz jako osoba po terapii mogę powiedzieć, że warto iść z wczesnymi objawami.
Studenci mieliście już sposobność z psychologiem? Moje doświadczenia są bardzo pozytywne. A Wasze?

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Psycholog jako zbawienie w potrzebie

Postprzez agamk » 2019-10-30, 15:14

To prawda, osób z podobnymi problemami jest masa, a tylko niektórzy zgłaszają się po pomoc. Sama korzystam z takiej pomocy już od roku i czuję postępy w leczeniu. Chodzę do http://psychiatra-krakow.com.pl/ (psychiatra Kraków prywatnie) i wszystkim polecam to miejsce.

Postprzez jadziab » 2019-10-31, 09:27

Ja z kolei choruję na schizofrenię i też leczę się u psychiatry, bo jest to konieczne. Nie ma co się wstydzić lub bać wizyty u psychiatry..

Postprzez mixxer » 2020-01-20, 11:40

jadziab napisał(a):Ja z kolei choruję na schizofrenię i też leczę się u psychiatry, bo jest to konieczne. Nie ma co się wstydzić lub bać wizyty u psychiatry..

Psychiatra to taki sam lekarz jak inni... nie należy się wstydzić wizyty u psychiatry zwłaszcza wówczas kiedy tylko on może pomóc.

Postprzez mMag » 2020-10-09, 23:51

Tego konkretnie pana psychologa niestety nie znam, ale ostatnio pochłonął mnie wykład online bardzo znanej psycholog dr Czyrskiej na temat psychologii pozytywnej. Wcześniej niewiele słyszałam na ten temat, oprócz artykułu, na który natrafiłam w serwisie Siedemosmych.pl - bardzo ciekawe swoją drogą wnioski :) Muszę przyznać, że po tym wykładzie czuję że moje spojrzenie na świat zmieniło się o 180 stopni, można powiedzieć że stałam dla siebie samej lepszą wersją siebie ;)

Powrót do Życie studenckie