Agresja elektroniczna - badanie do pracy magisterskiej

Agresja elektroniczna - badanie do pracy magisterskiej

Postprzez borufka82 » 2017-11-05, 16:12

Dzień dobry!
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić do udziału w internetowym badaniu dotyczącym zjawiska agresji elektronicznej wśród użytkowników forów internetowych i mediów społecznościowych. Uzyskane wyniki będą podstawą mojej pracy magisterskiej.

Badanie jest w pełni anonimowe. Ankieta składa się z trzech części, a jej wypełnienie zajmuje maksymalnie 15 minut. Do udziału zapraszam wszystkich użytkowników Internetu, niezależnie od wieku czy statusu zawodowego. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam,
Marta Borowska