Zgubili mój indeks co teraz:/?

Zgubili mój indeks co teraz:/?

Postprzez Zora » 2013-02-17, 11:51

Witam kochani:) Razem z całą grupą z roku oddałam swój indeks do dziekanatu i teraz Panie w dziekanacie mówią mi że niestety ale gdzieś się on zawieruszył i nie mogą go znaleźć. I co teraz przecież nie będę w stanie zebrać wszystkich tych ocen i wpisów od wykładowców które zdobyłam przez 2 lata studiów:/ Czy taki przypadek?

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Zgubili mój indeks co teraz:/?

Postprzez Krzyś » 2013-02-25, 21:41

Moja znajoma miała dokładnie taki sam przypadek i absolutnie ona za tymi wpisami nie chodziła, robiła to Pani z dziekanatu która jest odpowiedzialna za nasz kierunek. No bez przesady dość że zgubili ci indeks to jeszcze ty byś musiała latać za tymi wpisami?

Postprzez studentka Gabi » 2013-02-28, 20:34

Weż te Panie co siedzą w tym dziekanacie to jest na prawdę jakaś porażka. Nic kompletnie nie robią tylko piją kawę a jeśli do nich pójdziesz to mają bardzo duży problem że coś od nich chcesz i że im przeszkadzasz. Dodatkowo jest ich w jednym dziekanacie (przynajmniej u nas na uczelni) chyba z 5 to chyba jednak trochę lekka przesada. Powinny się wziąć za robotę a nie siedzą i grzeją tyłki.....

Postprzez Silesia » 2013-05-20, 12:16

Po pierwsze to tych bab w tym dziekanacie powinno być o połowę mniej no bo to na prawdę jest przesada żeby na każdy kierunek była jedna baba i to jeszcze one są takie że im się w ogóle nie chce cokolwiek powiedzieć tylko siedzą i na tym koniec a żeby coś powiedziały to trzeba by się ich prosić.

Powrót do Wrocław