Szkolenie i praca - Junior Mobile Developer [Warszawa]

Szkolenie i praca - Junior Mobile Developer [Warszawa]

Postprzez Weblify » 2015-09-18, 09:30

Obrazek

Dołącz do nas jako Mobile Junior Developer i weź udział w naszym programie szkoleniowym dla Programistów Aplikacji Mobilnych - Android i/lub iOS!

Do tworzenia aplikacji podchodzisz z pasją? Marzysz o karierze programisty mobilnego iOS/Android, ale brakuje Ci umiejętności i doświadczenia? Skorzystaj ze ścieżki rozwoju zawodowego dla Mobile Junior Developerów realizowanej przez firmę Weblify.

Zafundujemy Ci udział w półrocznym szkoleniu dla Developerów Android lub iOS organizowanym przy współpracy specjalistów Google oraz AT&T, dzięki któremu nauczysz się budowania nowoczesnych aplikacji mobilnych, stworzysz własne portfolio i uzyskasz międzynarodowy certyfikat poświadczający nabytą wiedzę. Wartość kursu wynosi ok. 2 tys. dolarów. Dodatkowo zapewnimy Ci wsparcie techniczne i merytoryczne, aby ułatwić ukończenie szkolenia.

Damy Ci również szansę sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce – dołączając do Weblify staniesz się częścią dynamicznego zespołu, realizującego projekty dla klientów z USA, Niemiec i Japonii. Współpraca z doświadczonymi programistami przy budowaniu ciekawych aplikacji będzie dla Ciebie świetną okazją do wymiany doświadczeń i dalszego rozwoju.

Co oferujemy:
- całkowite pokrycie kosztów udziału w półrocznym programie szkoleniowym dla Programistów Mobilnych Aplikacji - Android i/lub iOS oraz wsparcie merytoryczne/techniczne, niezbędne do jego ukończenia
- pracę w Warszawie (niedaleko stacji metra Natolin)
- dobrą atmosferę pracy wśród ludzi pełnych zaangażowania i fajnych pomysłów
- możliwość wymiany doświadczeń z innymi programistami RoR/JS/iOS/Android
- interesujące zadania i szeroką gamę międzynarodowych projektów
- ciągłe poszerzanie własnych umiejętności i doświadczenia

Jeśli:
- pierwsze kroki w programowaniu masz już za sobą i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności
- swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,
- śledzisz najnowsze trendy w dziedzinie nowoczesnych technologii
- możesz pochwalić się terminowością i dobrą organizacją pracy,
- szybko uczysz się, jesteś żądny wiedzy i nie boisz się wyzwań,
a kodowanie to Twoja siła napędowa i niewyczerpane źródło satysfakcji…
prześlij nam swoje zgłoszenie i napisz krótko, dlaczego chcesz wejść w świat mobile (mail: magda@weblify.pl). Na pewno odezwiemy się do Ciebie!

Nie przegap swojej szansy! Rekrutacja trwa do 23 września!