Sushi

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-10-06, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Sushi

Postprzez czarymary » 2016-10-06, 15:10

Hej,

od tygodnia mieszkam w Warszawie, przyjechałam tutaj na studia. Pochodzę z niewielkiego miasta na Pomorzu, choć to w sumie nie jest istotne. Jestem miłośniczką ryb w każdej postaci oraz sushi. Będąc od czasu do czasu w Trójmiejście poznałam już miejsca, w których można zjeść dobre sushi. Przeprowadziłam się jednak do Warszawy i jestem totalnie pogubiona w gąszczu tego wszystkiego. Nie wiem gdzie pójść, by było smacznie, a nie chcę ryzykować na ślepo, bo tym sposobem mogę trafić na fajne miejsce po długich próbach (ze względu na ich ilość). Wobec tego chciałabym, byście doradzili mi dokąd mogę wybrać się na sushi. Bez znaczenia jaka dzielnica, jeśli będzie daleko ode mnie to trudno, dojadę. Ważne by jedzenie było świeże, smaczne i w dobrej cenie (za taniochę podziękuję, bo przy sushi to nieporozumienie, ale sztucznie zawyżone warszawskie ceny także mnie nie interesują). Dlatego właśnie liczę na Waszą pomoc - gdzie warto?

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Posty: 6
Dołączył(a): 2016-10-18, 14:16

Re: Sushi

Postprzez Frania » 2016-10-18, 14:35

Ale się dziewczyno rozpisałaś, trzeba było napisać po prostu że szukasz dobrej suszarni w Wawie i tyle :D Jak dla mnie najlepsze jest Sushiberry (Bielany). Zawsze świeże, zawsze smaczne, ogromny wybór różnych rodzajów rolek i zestawów, często jakieś promocje, dobra obsługa klienta. Wnętrze restauracji przytulne, nowoczesne, ceny nie są zawyżone - oscylują na normalnym poziomie, a wiadomo że dobrego sushi za psie pieniądze nie dostaniesz nigdzie. Ja wpadam tam co jakiś czas i zawsze chętnie powracam, dlatego śmiało polecam :)

Posty: 7
Dołączył(a): 2016-10-24, 13:16

Re: Sushi

Postprzez moniii » 2016-10-24, 13:25

Też szukam! :D

Posty: 12
Dołączył(a): 2016-11-17, 12:01

Re: Sushi

Postprzez stapka18 » 2016-11-17, 12:11

W galerii Plac Unii na dole jest dobre i na Sokołowskiej na Woli:)

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-10-06, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sushi

Postprzez czarymary » 2016-11-22, 12:29

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Udałam się w końcu do Sushiberry, tak jak radziła Frania. Co mogę powiedzieć? Warto! Naprawdę warto. Cenowo może i nie za pół darmo, ale drożyzny też nie było. Za to jakie to było sushi... Przesmaczne! Ładnie podane, świeża ryba, świeży ryż, tak jak powinno być. Chyba dosyć popularne miejsce, bo już kilkanaście minut po moim przyjściu niemal wszystkie miejsca zostały zajęte. Lokal zdecydowanie godny polecenia! Na pewno będę zaglądać tam częściej, mimo że to ładny kawałek drogi ode mnie (Praga Południe - Bielany).

Powrót do Warszawa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość