Praca, Asystent Prezesa (rachunkowość zarządcza)

Posty: 1
Dołączył(a): 2014-08-11, 10:20

Postprzez InterPermit » 2014-08-11, 10:24

Asystent Prezesa (rachunkowość zarządcza)

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:
•Tworzenie i egzekwowanie harmonogramów zadań
•Wydawanie zestawień, tworzenie prezentacji dla Zarządu
•Wsparcie Prezesa zarządu w zakresie merytorycznym
•Wykonywanie tłumaczeń na j. angielski
•Zapewnianie wsparcia przy tworzeniu protokołów z posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej
•Przygotowywanie raportów dotyczących działalności spółki
•Dokumentacja wyników finansowych

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, finanse)
•Znajomość j. angielskiego na poziomie b. dobrym
•Znajomość MS Office na poziomie b. dobrym
•Doświadczenie w pracy w branży finansowej/ubezpieczeniowej – min. 1 rok
•Umiejętność analitycznego myślenia
•Doskonała organizacja pracy
•Sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu
•Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
•Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta – jako dodatkowy atut

Oferujemy:
•Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
•Możliwość bliskiej współpracy z Zarządami spółek
•Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dopasowane do umiejętności)
•Szansę na zapoznanie się z procesami zachodzącymi w organizacji

CV wyślij na adres: magda.slaska@interpermit.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 8626.

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość