Magisterka w Warszawie??

Magisterka w Warszawie??

Postprzez wlazly68 » 2014-01-30, 16:12

Witam wszystkich!!
Studiuję obecnie na 4 roku Mechanikę i budowę maszyn w fili Politechniki Warszawskiej w płocku w specjalizacji aparatura przemysłowa. W czerwcu mam nadzieje obronie inż. no i zastanawiam się co dalej. Myślę o studiach magisterskich już w Warszawie. Teraz mam pytanie do ludzi którzy przeszli podobną drogę i studiują magisterkę w Warszawie. Jakie są wymaganie przy rekrutacji?? Jaki jest poziom studiów na tym kierunku w Warszawie? Czy dobry student z płocka da sobie radę w Warszawie? Dodam że interesują mnie raczej studia stacjonarne.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Magisterka w Warszawie??

Postprzez HaiHaiz » 2014-02-24, 18:56

Chyba odp troche za późno... ale i tak napisze. Co do rekrutacji, patrzą na różne sprawy: głównie na program studiów - jeżeli chcesz kontynuować ten sam kierunek to o ile bedą miejsca nie powinno być z problemu aby Cie przyjęli (inne czynniki to: średnia, ewentualne doświadczenie zawodowe). A czy sobie dasz rade... nie mam pojęcia jak jest poziom w Płocku ale myślę że jak jesteś sumienny i nie głupi to sobie dasz radę.

Postprzez Eleonor » 2014-03-10, 10:06

Ja zdawałem magisterkę na Warszawskiej Politechnice 2 lata temu ale czuję jakby to było wczoraj. Nadal mam pełno różnych materiałów naukowych w domu. Nie pozbyłem się ich bo mi szkoda. Pamiętam tez że przy pisaniu pracy pomagała mi firma Pomocni w Pisaniu - http://pisanie-prac-dlastudentow.pl . Nie wiem czy znacie tą firmę, ale dla mnie firma okazała się bardzo pomocna. Dla nich takie pisanie prac to jest czysta przyjemność. Bardzo szybko przygotowali dla mnie niezbędne materiały i pisanie pracy poszło mi jak po maśle.
Cenne porady dotyczące prac dyplomowych dla studentów - http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/porady.html

Masz zamiar iść na studia, ale masz przed sobą maturę? Zobacz ofertę na http://prezentacja-maturalna-cena.pl/oferta.html

Postprzez AleksandraTom » 2014-05-19, 13:56

Mam nadzieje, że nie przychodzę za późno z odpowiedzią, ale mogę Ci przytoczyć historię mojego znajomego z uczelni, który na początku był na zarządzaniu w Płocku, a teraz studiuje zarządzanie w Warszawie i patrzyli oczywiście na program studiów średnia oraz z jakiej uczelni jest ten kolega. Akurat studiował w wydziale zamiejscowym uczelni, na której studiuje teraz ( Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie) a teraz właśnie studiuje tutaj w Warszawie na II stopniu zarządzanie i w sumie przeszedł bez problemu. Na pewno sobie poradzisz, wystarczy chcieć :) Z tego co wiem ta uczelnia nie robi żadnych problemów, jeśli chcesz się uczyć i rozwijać to bardzo wiele z niej wyciągniesz.

Postprzez ada111 » 2014-12-18, 14:52

jeśli nie macie gdzie wydrukować i oprawić swojej pracy dyplomowej to skorzystajcie z firmy copyrak.pl
drukowałam swoją pracę magisterską w tym punkcie .
bardzo mi się spieszyło więc zrobiono mi wszystko na miejscu bez problemu.
Super firma, solidne wydruki, bardzo dbają o klienta :)
korzystają z programu autocad więc wszystkie rysunki i wydruki są przejrzyste :)
http://www.copyrak.pl/

Postprzez tysia » 2016-02-23, 09:34

Z własnego doświadczenia mogę polecić ofertę studiów Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Możemy znaleźć tam sporo przyszłościowych i rozwojowych kierunków studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. Ale skoro w wątku mowa o studiach magisterskich, to UTH oferuje między innymi takie specjalności jak: Zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie, Transport-spedycja-logistyka (TSL), Psychologia w biznesie, E-marketing i komunikacja medialna, Coaching, Hr manager, Prawo w biznesie, Administracja rządowa i samorządowa, Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie, Rachunkowość finansowa i zarządcza czy Doradztwo finansowe, podatkowe i ubezpieczeniowe. Jak widać jest tego sporo, a to jeszcze nie wszystko. Pełną listę dostępnych specjalności znajdziecie na stronie internetowej uczelni. Ja także tutaj studiuję, jestem na specjaliści logistyka i jak najbardziej jestem zadowolona zarówno z samych zajęć, jak i z organizacji i wyposażenia uczelni. ;)

Powrót do Warszawa