Czas zacząć kształtować swoją karierę zawodową ;)

Czas zacząć kształtować swoją karierę zawodową ;)

Postprzez MJCC » 2013-11-18, 15:07

Firma MJCC zaprasza studentów warszawskich Uczelni: Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Warszawskiej do udziału w badaniu pracodawców. Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłą karierę zawodową – oceń potencjalne miejsca pracy i wyraź swoje oczekiwania. Zyskaj realny wpływ na miejsca, w których w przyszłości możesz rozwijać swoją karierę i zwiększ szansę, że trafią do Ciebie idealne oferty pracy!

Dlaczego warto?

Twój głos pozwoli pracodawcom lepiej zrozumieć Twoje aspiracje zawodowe i stworzyć lepsze miejsca pracy dla takich osób, jak Ty.
Ty natomiast, w zamian za czas poświęcony na wypełnienie badania, otrzymasz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród – jednego z trzech iPadów. Badanie jest całkowicie anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmie Ci ok. 10 min.

Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w link: http://questionpro.com/t/AKWNvZQIw6
Bardzo dziękujemy i życzymy licznych sukcesów zawodowych!

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Czas zacząć kształtować swoją karierę zawodową ;)

Postprzez Aleksandra31 » 2015-03-09, 08:58

Tak naprawdę to swoją zawodową karierę można zaczać ksztaltować w każdym wieku,
ale wiadomo, że im wcześniej tym lepiej:)

Jest w tym temacie kilka interesujących lektur.
Praca, szkolenie i rekrutacja: Szukasz? Sprawdź:
http://poniedzialek.sprawdzonataktyka.pl

Postprzez ohggii » 2015-03-13, 08:53

Jeśli chcecie podnieść swoje kwalifikację zawodowe polecam kursy i szkolenia. Znam ciekawą stronę z ofertą szkoleń z całego kraju. :)
*

Postprzez wiki229 » 2015-03-25, 22:20

Wiecie co? Ja się dziwie osobom, które w czasie studiów unikają praktyk i tylko odbębniają to, co im każe uczelnia. Uczestniczyłam w praktykach, o których mowa post wyżej i to był dla mnie szok. Nie sądziłam, że można nauczyć się aż tak dużo w zaledwie kilka tygodni. I że nauka może być taka fajna. Polecam wszystkim spróbować tych praktyk w wakacje, bo po pierwsze świetnie to wygląda w CV (a pracodawcy NAPRAWDĘ na to patrzą), a po drugie pozwalają one nam samym trochę się rozwinąć - intelektualnie i twórczo. Pozdro dla kumatych!

Postprzez Kostyageim » 2015-03-27, 17:43

Również uważam, że wakacje spędzone w ciekawym miejscu pracy nie są stracone, tylko nawet bardziej wartościowe :)

Powrót do Warszawa