Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie - opinie?

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie - opinie?

Postprzez Donia » 2012-12-28, 19:07

Zawsze chciałam dostać się na Akademię Wychowania Fizycznego. Obecnie jestem studentką 2 roku na kierunku Pielęgniarstwo ale postanowiłam realizować swoje marzenia i w tym roku będę składać dokumenty na Akademię Wychowania Fizycznego W Warszawie. Powiedzcie mi jakie macie opinie na jej temat?

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie - opinie?

Postprzez Janek » 2013-01-23, 17:03

Mój kolega studiuje własnie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. I powiem szczerze że gdy składał tam podania to myślał że się nie dostanie bo podobno jest tam zawsze bardzo dużo chętnych. A tu jednak został przyjęty i jak na razie nie narzeka na tą uczelnię.

Postprzez Oliwia » 2013-01-27, 13:24

Witaj:) Moja koleżanka studiuje własnie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i wiem że żeby iść na tą uczelnię to na prawdę trzeba być sprawnym fizycznie, bo ona była bardzo dobrze wyćwiczona zawsze jeździła na różnego rodzaju turnieje i zajmowała wysokie miejsca. A jak poszła na Akademię Wychowania Fizycznego to na samym początku miała trochę problemów z tymi ćwiczeniami co tam wymagają.

Postprzez Lukas » 2013-02-19, 11:26

Ja jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, i powiem ci że jęli tylko lubisz sport to to jest najlepsza uczelnia dla ciebie:) Ja po dostaniu się do niej przez 3 lata moich studiów ani raz nie narzekałem na nią:)

Powrót do Warszawa