Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna - Psychologia (licencjat/magister)

Dołączył(a): 2020-09-06, 16:13

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna - Psychologia (licencjat/magister)

Postprzez kirkenay » 2020-09-06, 16:19

Hej.

Zastanawiam się nad podjęciem studiów w AEH w Warszawie (Okopowa 59) na kierunku psychologia. Myślę o jednolitych magisterskich lub licencjackich a potem uzupełnienie II stopnia (albo i nie, tutaj o tyle komfort, że mogę skończyć po 3 latach w razie czego). Czy znalazłby się ktoś, kto studiuje tam właśnie ten kierunek lub zna taką osobę? Najbardziej zależy mi na wersji licencjackiej, bo to pierwsza uczelnia na której znalazłam taką opcję i jestem ciekawa jak to wygląda.

Dzięki:)

Dołączył(a): 2017-01-26, 23:36

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna - Psychologia (licencjat/magister)

Postprzez cinsza » 2020-11-08, 22:40