Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - jakie kierunki?

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - jakie kierunki?

Postprzez Virgin » 2013-02-18, 14:47

Witam:) Moja siostra wybiera się na studia do Kielc co według mnie jest troszkę śmieszne bo mieszkamy w Krakowie i przecież tam są o wiele lepsze uczelnie niż w CK. No ale cóż, jeśli tak bardzo chce to niech tam idzie. Ale czy możecie mi powiedzieć jakie są na tym Uniwersytecie kierunki?
Życie to śpiew

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - jakie kierunki?

Postprzez Lukas » 2013-02-19, 11:19

Witam:) Na Uniwersytecie w Kielcach jest bardzo dużo kierunków wszystko zależy od wydziału który bardziej by cię interesował. Na przykład na Wydziale Nauk o Zdrowiu niektóre kierunki które są to: fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, zdrowie publiczne itd, natomiast na wydziale zarządzanie jest: zarządzanie, marketing, rachunkowość itd. Jeszcze jest wydział pedagogiki, ekonomi, i filologii ale nie wiem jakie są tam kierunki. No i wydział sztuk pięknych:)

Postprzez Roksi » 2013-02-25, 20:01

Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego jest mnóstwo kierunków wszystko zależy od wydziału. Prześlę ci stronę tej uczelni i tam jest wszystko napisane wydziały oraz kierunki więc będzie możliwość przejżenia tego bardzo dokładnie:) www.ujk.edu.pl

Postprzez Mordeczka » 2013-03-18, 11:11

Witajcie:) Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego kierunek który mogłabym polecić to Filologia Angielska:) Wbrew pozorom nie jest wcale ciężko na tym kierunku, no a miejsc pracy jest mnóstwo w każdym kraju:)

Powrót do Pytania przyszłego studenta