Studia ekonomiczne II stopnia po licencjacie z administracji

Studia ekonomiczne II stopnia po licencjacie z administracji

Postprzez kinexior » 2015-10-06, 19:51

Witam,

Dostałam się na Ekonomię II stopnia na Uniwersytecie Gdańskim (niestacjonarne). Dodam, że jestem po licencjacie z administracji spec. adm. samorządowa i finanse publiczne. Z przedmiotów ekonomicznych miałam do czynienia w czasie studiów tylko z: mikro- i makroekonomią, rachunkowością budżetową, rachunkowością finansową, prawem gospodarczym, statystyką, prawem finansowym, finansami samorządu terytorialnego. Wcześniej uważałam, że studia uzupełniające na tym kierunku to za super pomysł, jednak z czasem zaczęłam wątpić czy podołam wymaganiom tego kierunku. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Czy jest się czego obawiać?

Dziękuję z góry za każdą odpowiedź.

Powrót do Pytania przyszłego studenta

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości