Składanie dokumentów i druga tura

Dołączył(a): 2016-07-18, 16:48

Składanie dokumentów i druga tura

Postprzez karol1o » 2016-07-18, 16:56

Prosto z mostu nie dosatłem się na studia tam gdzie chciałem, czekam na drugą turę. Złożyłem dokumenty na inny kierunek i tu pojawia się moje pytanie. Jeśli dostanę z drugiej listy jak wygląda sprawa. Czy muszę jechać tam gdzie złożyłem papiery i osobiście zrezygnować i potem na wymarzoną uczelnię złożyć papiery? Jeśli ktoś miał podobną sytuację byłbym wdzięczny jeśli by mi to jakoś wytłumaczył :)

Dołączył(a): 2016-07-21, 11:24

Re: Składanie dokumentów i druga tura

Postprzez 6mm6 » 2016-07-21, 11:40

Dołączam się do pytania. Mam podobne. Wziąłem udział w rekrutacji, ale nie zostałem zakwalifikowany na wymarzony kierunek - zakwalifikowano mnie na inny na innym wydziale tej samej uczelni. Dokonałem wpisu na studia tam gdzie się zakwalifikowałem, żeby nie stracić miejsca. Mam jednak pytanie, czy w takim wypadku w ogóle mogę brać udział w rekrutacji dodatkowej? Czy raczej muszę wypisać się w jej trakcie i wtedy próbować?

Powrót do Pytania przyszłego studenta