punkty ECTS

punkty ECTS

Postprzez yaqub » 2013-07-10, 15:53

Witam. Studiowalem na Politechnice Warszawskiej, ale zrezygnowalem w pierwszym semestrze. Wybierając sie teraz na inna uczelnie musze podać ilość ECTS, która WYKORZYSTAŁEM. Do indeksu nie mialem wpisów zadnych podbitych, wiec zdobylem ich 0, ale wolalem sie upewnić i zadzwonilem do dziekanatu wydzialu i powiedzieli mi, że idac na studia na I rok wykorzystalem od razu 30 pkt. Troche mi sie to nie usmiecha bo bede musiał placić ok 3000 zł, a nie wiedzialem nawet o tej reformie. Zdawało mi sie, ze nie wykorzystalem zadnych, z informacji w Internecie wynika, ze mam racje:

W jaki sposób należy rozumieć wykorzystywanie przez studenta określonej liczby punktów ECTS z przyznanego limitu punktów?
Za wykorzystanie określonej liczby punktów ECTS z przyznanego limitu punktów uprawniającego do korzystania z zajęć bez wnoszenia opłat należy uznać zaliczenie przez studenta danych zajęć dydaktycznych, którym przypisana została określona liczba punktów ECTS.

Orientuje sie ktos? Pilne. Z góry dziekuje, Kuba

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Pytania przyszłego studenta