Medycyna w Polsce czy UK

Dołączył(a): 2020-04-12, 12:26

Medycyna w Polsce czy UK

Postprzez Jaenek » 2020-04-12, 12:27

Jestem tegorocznym maturzystą (IB), aplikowałem na medycynę w Anglii, jednak nie zostałem przyjęty i została mi zaproponowana alternatywny kierunek Biomedical science, który umożliwia potem aplikowanie na graduate entry medicine. Nie wiem czy jest to warte zachodu, i czy nie lepiej studiować w Polsce, a potem podejmować ewentualne decyzje o pozostaniu lub wyjeździe. Czy poziom system kształcenia na polskich uczelniach jest naprawdę aż tak przestarzały jak wszyscy go pokazują. Czy w Anglii jest aż tak lepiej? W końcu polscy lekarze z powodzeniem ( z tego co się orientuje) znajdują pracę w zachodnich służbach zdrowia.

Powrót do Pytania przyszłego studenta