Jaki kierunek studiów wybrać? :)

Jaki kierunek studiów wybrać? :)

Postprzez Dominikaa » 2015-05-11, 23:02

Jestem tegoroczną maturzystką. Oprócz przedmiotów podstawowych pisałam rozszerzoną matematykę. Byłam w liceum na rozszerzeniu mat-inf-fiz , ale niestety tylko z matematyki nauczyłam się czegoś, z informatyki oraz fizyki to było niemal niemożliwe..
Niestety nie mam sprecyzowanych wizji na moją przyszłość, nie wiem w jakim zawodzie najlepiej spełniałabym się, oraz nie wiem jaki kierunek studiów powinnam wybrać. Dlatego szukam u Was porad :)

Co warto studiować mając umysł raczej ścisły ? Matematyka nie sprawia mi większych trudności przynajmniej na poziomie podstawowym ;) i nawet ją lubię. Nie mam problemów z logicznym myśleniem. Lubię pracować samodzielnie, jak i w grupie :)
Według kilku (darmowych) testów predyspozycji zawodowych, które rozwiązywałam wykazuje cechy przywódcze ;)

jakie kierunki mają przyszłość? chodzi mi raczej o ekonomiczne. I po jakich nie powinnam mieć problemu ze znalezieniem pracy ?
Proszę pomóżcie mi :)

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Jaki kierunek studiów wybrać? :)

Postprzez AleksandraTom » 2015-07-22, 08:58

Hmmm... ja bym Cię widziała na zarządzaniu i finansach w przedsiębiorstwie :) Skoro piszesz, że lubisz matematykę oraz posiadasz cechy przywódcze to idealnie mi to do Ciebie pasuje :). A w jakim mieście chcesz studiować? Ta specjalność, o której wspomniałam jest na UTH w Warszawie. Ta uczelnia oraz ogólnie stolica daje duże możliwości więc kolejne plusy :). Powodzenia! :)

Powrót do Pytania przyszłego studenta