Inżynieria środowiska czy inżynieria materiałowa? Co wybrać?

marecki

Inżynieria środowiska czy inżynieria materiałowa? Co wybrać?

Postprzez marecki » 2012-07-24, 13:52

Jak w temacie co wg was mam wybrać?

Jaki kierunek wydaje Wam się fajniejszy inżynieria środowiska czy inżynieria materiałowa?

Po której inżynierii są lepsze perspektywy pracy?

Na którym kierunku jest trudniej?

Muszę wybrać studia miedzy tymi kierunkami i wciąż się jeszce nie mam pojęcia...

Wszelkie porady i opinie mile widziane.

Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-09-04, 23:55

Re: Inżynieria środowiska czy inżynieria materiałowa? Co wybrać?

Postprzez Maniek » 2012-09-08, 13:59

Sory Gościu, ale pytasz mniej więcej tak: co wybrać bentleya z 2011 roku czy sprzęt introligatorski za kilka milionów dolarów.
Odpowiadam Ci - to zależy czy jesteś koneserem aut czy planujesz otworzyć wielką drukarnię.

Te dwa kierunki które podałeś, są całkiem inne i jeśli interesuje Cię ingerencja w środowisko, to wybierz i. środowiska, a jeśli chcesz badać wytrzymałość stali, to i. materiałowa - zobacz jakie to proste :)

Podpowiem Ci tylko, że moim zdaniem i. materiałowa daje więcej możliwości, ale trudniej się tam uczyć. - to na pewno.

Powrót do Pytania przyszłego studenta