Informatyka, jaką uczelnię wybrać ?

Informatyka, jaką uczelnię wybrać ?

Postprzez d33zer » 2013-07-09, 15:15

Cześć :)
Dostałem się na następujące kierunki:
- AGH, wydział: Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, kierunek: Informatyka Stosowana
- Uniwersytet Śląski, wydział: Informatyki i Nauki o Materiałach, kierunek: Informatyka
- Politechnika Lubelska, wydział: Elektrotechniki i Informatyki, kierunek: Informatyka
Wszystkie są dzienne, inżynierskie, I-go stopnia.
Naprawdę nie wiem co wybrać, co da mi większe możliwości, pracę i przede wszystkim satysfakcję z nauki i samej pracy...
Czy jest ktoś w stanie mi doradzić i pomóc w wyborze ? Z góry dziękuję :)

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Informatyka, jaką uczelnię wybrać ?

Postprzez malwina7 » 2013-11-19, 22:54

Doskonałe są uczelnie informatyczne na terenie Krakowa.Chyba mają najlepszą opinię w szkolnictwie:)

Postprzez Andrys » 2016-07-04, 10:15

Politechnika, bez wątpliwości, wyższy prestiż uczelni, ale też bardzo wysoki poziom nauczania :) Przygotuj się, że będzie cięzko, ale dzięki temu będziesz miał bardzo dobre przygotowanie do zawodu. Na uniwerkach zwykle poziom informatyki jest słaby...

Postprzez aleksm » 2016-08-10, 20:21

ja studiuję na małej uczelni (Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej) i uważam, że trochę takie uczelnie są niesłusznie pomijane. Mamy u nas informatykę, mam kilku znajomych którzy są na specjalności technologie multimedialne i grafika komputerowa i sobie chwalą, bo mamy dobrą kadrę. Kładą szczególny nacisk na praktykę, co według mnie jest bardzo dobre.

Powrót do Pytania przyszłego studenta