pomocy- kazus na zaliczenie

pomocy- kazus na zaliczenie

Postprzez agnieszkaz80 » 2020-09-29, 09:42

Dzień dobry,

Proszę o pomoc w rozwiązaniu . Studiuję Zarządzanie ;)
To nie moja dziedzina:(

Tomasz i Joanna byli udanym małżeństwem. Spędzali ze sobą dużo czasu, jednak okazało się, że nie mogli mieć dzieci. Przyczyna leżała po stronie Tomasza. Pewnego wieczoru, przy kolacji Tomasz wpadł na pomysł związany ze swoim bratem bliźniakiem, w końcu te same geny - pomyślał. Małżeństwo postanowiło poprosić Jerzego o naturalną inseminację Joanny. Trójka zdecydowała, że wszystko zostanie w tajemnicy. Po 9 miesiącach na świat przyszedł Karolek. Tomasz opiekował się nim, kapał, karmił, tulił do snu. Po 5 miesiącach jego zachowanie zmieniło się zasadniczo. Przestał się opiekować dzieckiem, stał się jakiś smutny, w końcu zdecydował się na wytoczenie powództwa o zaprzeczenie ojcostwa. Czy Sąd powinien uwzględnić powództwo?

Dziękuję