Mobbing, a sprawa.

Mobbing, a sprawa.

Postprzez Lordek » 2015-02-21, 20:56

Mam pytanie być może ktoś będzie wstanie doradzić. Otóż od jakiegoś czasu pracuję na etacie (2 miesiące) z tym, że etat jest tylko - ustny, a pracodawca cały czas zwleka mi z dostarczeniem dokumentów, a pensje dostałam do ręki póki co. Do tego dochodzą elementy mobbingu itp. W sumie chciałabym odejść z pracy, ale boje się, że przez to nie dostane zaległych pieniędzy w związku z tym pytanie czy sprawa w sądzie w takim wypadku jest do wygrania? Czytałam, że w Łodzi mecenas Magdalena Chróścielewska ma bardzo dobre wyniki jeśli chodzi o tego typu sprawy związane z mobbingiem i prawem pracy. Z tym, że no właśnie czy jest w ogóle sens próbować walczyć? Czy nie powiedzą mi w sądzie, że nie ma umowy, nie ma o czym mówić?

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Mobbing, a sprawa.

Postprzez kika » 2015-02-26, 23:23

Co do umowy to zgłoś sprawę do PIP. To jest pierwszy krok do rozwiązania Twojego problemu.

Re: Mobbing, a sprawa.

Postprzez plazowicz9 » 2015-07-05, 23:39

Regulacje prawne odnośnie mobbingu określa szczegółowo prawo pracy http://www.trybunet.pl/, zaleca się rozmowę z najbliższymi, specjalistami oraz dążenie do uzyskania mediacji.

Powrót do Prawo