Program księgowy

Re: Program księgowy

Postprzez kasiab3 » 2020-05-05, 14:48

Lewiksa napisał(a):Wolę korzystać z usług biura rachunkowego, mam obawy że program może powodować błędy. Skutek oczywiście wszyscy znacie. Szkoda mi czasu na jeżdżenie po urzędach skarbowych. Wolę mieć pewność, że za moje pieniądze odpowiada ktoś kto ich nie robi, czyli biuro rachunkowe. Większość z tych programów według mnie, jest korzystnych tylko w przypadku kiedy nasze zyski nie są aż tak duże, a przepisy nie są zagmatwane. Trzeba mieć wszystko na uwadze, dlatego wolę biuro księgowe, niż nieznaną i nie sprawdzoną platformę do podatków.

Wiele zależy od programu. Na przykład https://www.taxomatic.pl/post/ksiega-pzychodow-i-rozchodow-co-powinien-miec-program zawiera wiele ułatwień, by móc samodzielnie się rozliczać, oferują kilka pakietów dla przedsiębiorców, które naprawdę nie są drogie w porównaniu z zakresem usług, jakie oferuje program. Taxomatic posiada darmowe aktualizacje i dobre zabezpieczenia. Oczywiście, w przypadku dużej firmy warto korzystać z pomocy fachowców, a wiele biur pracuje właśnie na tym programie, więc to również świadczy o jego jakości.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Program księgowy

Postprzez bartoszromanczyk » 2020-08-05, 12:01

ja korzystam z biura rachunkowego. Myślę, że sprawdzone biuro jest podstawą prowadzenia własnego biznesu. Dlatego właśnie wybrałem biuro rachunkowe Gama w Warszawie.

Poprzednia strona

Powrót do Praca i kariera