Praca-Warszawa-Instruktor zajęć z robotyki/mechaniki/eksperymentów dla dzieci

Posty: 1
Dołączył(a): 2013-07-05, 11:27

Postprzez michał » 2013-07-05, 11:30

Poszukujemy kandydatów/tki do pracy w Warszawie na stanowisku:
Instruktor zajęć z robotyki/mechaniki/eksperymentów dla dzieci
w oparciu o zestawy produktów Lego Education.

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy /od września br./
- szkolenie specjalistyczne /sierpień-wrzesień br./

Wymagania:

- doświadczenie w posługiwaniu się produktami Lego Education /Lego Mindstorm, WeDO i inne/
-umiejętność pracy i dobry kontakt z dziećmi
- kreatywność i pasja w nauce przez zabawę
-komunikatywność, punktualność, systematyczność,

Zakres obowiązków:
-prowadzenie zajęć edukacyjnych, pokazów podczas eventów oraz imprez urodzinowych
- współpraca podczas organizacji turniejów edukacyjnych

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: biuro@danilczuk.pl

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość