Praca dla studenta w Niemczech

Praca dla studenta w Niemczech

Postprzez Malgosia22 » 2018-05-10, 16:12

Hejka! Orientuje się ktoś, jak się to załatwia tzn. pracę dla studenta za granicą, najlepiej w Niemczech. Myślałam, żeby to zrobić przez jakąś agencję, co wysyła studentów, ale nie mogę takich znaleźć.. poleci ktoś, jakąś, najlepiej w Krakowie? ;)

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Praca dla studenta w Niemczech

Postprzez moniaky » 2018-10-21, 18:21

Jeśli naprawdę zastanawiasz się nad pracą w Niemczech to może zapoznaj się z ofertą agencji pośrednictwa pracy Promedica24" https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-niemczech/ Firma pośredniczy w znalezieniu pracy w opiece w Niemczech, w szczególności w opiece nad osobami starszymi. Wydaje mi się, że ta praca może być idealną sezonową pracą właśnie dla studentów. Najczęściej poszukują oni pracy na okres wakacyjny.
Jeśli już decydujemy się na wyjazd do pracy za granicę to najlepiej decydować się na wyjazd za pośrednictwem sprawdzonej firmy. Wiele osób odradza takie rozwiązanie ponieważ każda firma pobiera odpowiednią prowizję dla siebie, więc uważają że pensja automatycznie jest niższa. Zazwyczaj jest tak, że prowizję płaci osoba, która chce nas zatrudnić a sprawdzona firma to gwarancja że nikt nas nie o....

Re: Praca dla studenta w Niemczech

Postprzez elDorotka » 2018-10-27, 11:38

W Niemczech nie jest tak łatwo z pracą jakby mogło się wydawać. Trzeba zwrócić uwagę na to, że tam nie wystarczy sam angielski a trzeba umieć Niemiecki. Warto za to jechać w wakacje na zbiory owoców.

Powrót do Praca i kariera