Praca dla studenta

Praca dla studenta

Postprzez Ania » 2012-09-07, 12:44

Szukam pracy głównie na weekendy oraz niektóre dni w tygodniu. Jednym słowem poszukuje pracy odpowiedniej dla osoby studjujacej. Słyszałam że praca w CCIG jest bardzo interesująca. A wy co na ten temat myślicie?

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Praca dla studenta

Postprzez Maniek » 2012-09-08, 13:48

Ania, ja pracowałem w CCIG, tylko skąd jesteś? Z Wawy, Poznania czy Kielc? Bo to chyba 3 największe filie CCIG. Ja pracowałem akurat w Kielcach i bardzo sobie chwalę. Po jakimś czasie jest lekka monotonia, ale wolę siedzieć 8 godzin na słuchawce, niż 10 godzin zapierniczać łopatą. Taka praca jest naprawdę dobra dla studenta.

Re: Praca dla studenta

Postprzez wysportowani23 » 2017-05-12, 18:38

JEŚLI JESTEŚ STUDENTEM/STUDENTKĄ LUB CZEKAJĄ CIĘ PO PROSTU ZALICZENIA W SZKOLE I MASZ DUŻO DO ZAKUWANIA TO WARTO ŻEBYŚ WSZEDŁ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I W OFERCIE IGORA NAJSKUTECZNIEJSZEGO TRENERA W INTERNECIE SPRAWDZIŁ PAKIET STUDENT CZYLI ZALECENIA DIETETYCZNE, TRENING I SUPLEMENTACJĘ, DLA OSÓB KTÓRE DUŻO SIĘ UCZĄ. KUPILIŚMY RAZEM Z MOIM CHŁOPAKIEM PRAWIE ROK TEMU I OBOJE ZALICZYLIŚMY SESJE NA SAMYCH PIĄTKACH. DO TEJ PORY WYDAJE MI SIĘ, TO DOŚĆ NIEPRAWDOPODOBNE, ALE STOSUJĄC SIĘ DO INFORMACJI TAM ZAWARTYCH (W PAKIECIE STUDENT) PODNIESIECIE SWOJA KONCENTRACJĘ, INTELIGENCJĘ I PRZYSWOICIE WIEDZE 1000% RAZY SZYBCIEJ NIŻ NORMALNIE!!! POLECAM PAKIET STUDENT – WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Powrót do Praca i kariera