Nabór artykułów do monografii

Lokalizacja: Wrocław

Nabór artykułów do monografii

Postprzez Exante » 2015-07-15, 23:10

Trwa nabór artykułów naukowo-branżowych do monografii o profilu naukowo-informacyjno-reklamowym „Doskonalenie pracowników w przedsiębiorstwie”. Szansa na promocję indywidualną (m.in. studenci, doktoranci, habilitanci) i firmową (m.in. branża szkoleniowa i konferencyjna). Publikacja w językach polskim i angielskim.

Forma publikacji: docelowo recenzowana książka elektroniczna (z przypisanym numerem ISBN). Nie wykluczamy możliwości wprowadzenia monografii na tradycyjny rynek wydawniczy.
Planowany termin wydania: przełom 2015 i 2016 r.
Artykuły w języku polskim i angielskim można składać do połowy grudnia 2015 r. Minimalna liczba znaków ze spacjami 8 tys., maksymalna 55 tys.
Monografia będzie intensywnie promowana w serwisach tematycznych, partnerskich; w trakcie wydarzeń branżowych, szkoleń i konferencji naukowych.

Więcej na: http://exante.com.pl/doskonalenie-pracownikow/

Zapraszamy do współpracy