Au Pair Austria 2014/2015. Pobyty u rodzin austriackich i kurs niemieckiego.

Dołączył(a): 2014-09-29, 14:53

Au Pair Austria 2014/2015. Pobyty u rodzin austriackich i kurs niemieckiego.

Postprzez Prowork » 2014-09-30, 09:12

Poznaj Austrię zostań Au Pair, zamieszkaj z austriacką rodziną i naucz się języka niemieckiego! Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Austrii, szkolić niemiecki i podróżować!
Jeśli lubisz dzieci, chcesz spędzić rok z austriacką rodziną i uczyć się języka niemieckiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi, aby zostać Au Pair.

Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Austria:

 Wiek 18 - 28 lat
 Znajomość niemieckiego lub angielskiego
 Osoba samodzielna, posiadająca doświadczenie w opiece nad dziećmi
 Zainteresowanie kulturą Austrii i chęć zamieszkanie z rodziną w Austrii min. 9 m-cy
 Osoba niepaląca, niezamężna i bezdzietna
 Ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi

Au Pair w Austrii ma zagwarantowane:

 9 - 12 miesięczny pobyt u rodziny jako Au Pair
 Szkoła językowa w rejonie zamieszkania rodziny / zapewniona opłata 50% kosztów 6 tygodniowego kursu języka niemieckiego
 Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie
 Kieszonkowe 483 Euro netto/miesiąc lub 395,31 Euro płatne 15 razy w roku
 Opieka medyczna na podstawie karty EKUZ

Jak zgłosić się do programu Au Pair i załatwić formalności:
Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Austrii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Austrii dla każdej kandydatki.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Austria znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa.
Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie!
Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na
Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Powrót do Praca i kariera