Uczniowie-Studenci Prace produkcyjne na terenie Poznania

Umowa zlecenie

Pracodawca:
m-serwis

M-Serwis APT dla swojego klienta, poszukuje osób (Studentów/Uczniów - osoby uczące się do 26 r.ż.) do prac produkcyjnych na terenie Poznania.

Miejsca pracy:
,- Poznań (Rataje)

Wymagania:
- ważna legitymacja Ucznia/Studenta do 26 r.ż.
- zaangażowanie i chęć pracy
- uczciwość
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych lub magazynowych

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie
- umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV na adres: rekrutacja@m-serwis.com.pl ( w temacie proszę wpisać wybraną lokalizację np: "Rataje")

M-Serwis Dział Rekrutacji
ul. Mickiewicza 27/2
tel 61 848 31 40

M-Serwis istnieje na rynku usług personalnych od 2001 roku. Działalność w zakresie świadczenia usług pracy tymczasowej i doradztwa personalnego firma rozpoczęła z chwilą otrzymania stosownego certyfikatu Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej (nr 49)

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości