prośba o pomoc

prośba o pomoc

Postprzez anielka » 2016-02-24, 22:03

witam i proszę o radę, jak odzyskać pieniądze od osoby, której zleciłam napisanie zaliczeniówki, praca źle napisana i chcę zwrotu kasy. może to wydac się smieszne, czy nie przyzwoite z mojej strony, ale mnie nurtuje sprawa choćby na przyszłość, może miał ktoś podobna sytuację, raz jeszcze proszę o wypowiedź w tym temacie czy mam szanse na odzysk. dziękuję.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: prośba o pomoc

Postprzez Incognito » 2016-03-03, 09:08

Cóż, wszystko tak naprawdę zależy od tej osoby. Nie jestem nawet pewny, czy jest to nielegalne, ale na pewno nie nie grożą jej żadne konsekwencje prawne, bo to była prywatna umowa między wami, słowna. Możesz liczyć albo na przyzwoitość tej osoby, co najwyżej... I nie płać nikomu już nigdy za pisane swoich prac.

Re: prośba o pomoc

Postprzez superstyl » 2017-02-01, 21:11

Serwis WWW.PEWNYDYPLOM.PL, jest godny zaufania. ponieważ:
- JEST SOLIDNY I TERMINOWY,
- JAKO JEDYNY posiada zakładkę z próbkami tekstów umożlwiających natychmiastowe zapoznanie się z praktykowanym przez nas stylem pisania,
- charakteryzuje się dużym zakresem tematycznym,
- zatrudnia profesjonalnych naukowców i redaktorów,
- jest przystępny cenowo.
- nie pobiera zaliczek,
- dysponuje programem antyplagiatowym ORAZ RZESZĄ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW (referencje dostępne na życzenie!).

Jeśli chcesz mieć pracę napisaną na ocenę bardzo dobrą, wejdź koniecznie na stronę www.pewnydyplom.pl i o wszystkim przekonaj się osobiście!

Z USŁUG TEGO SERWISU ZADOWOLONY BYŁ KAŻDY STUDENT!!!

Powrót do Poznań