Nocleg dla studenta zaocznego.

Dołączył(a): 2015-01-20, 12:51

Nocleg dla studenta zaocznego.

Postprzez kangurowy » 2015-01-20, 12:57

Witam,

przeglądałem setki stron w poszukiwaniu noclegu dla studenta zaocznego typu hostele, akademiki, hotele, kwatery.. jest tego tak dużo, że mam mętlik w głowie.

Sprawa wygląda następująco:
zaczynam studia w marcu, interesuje mnie nocleg 1, 2 dobowy z piątku -> sobota bądź z piątku - sobota -> niedziela.

Szukam czegoś w naprawdę przystępnej cenie, z warunkami, które da się zaakceptować oraz niezbyt odległą lokalizacją od dworca PKP.
Dodatkowym plusem będzie dostępność pokoju, bądź możliwość dużo wcześniejszej rezerwacji po okazaniu planu zajęć. Po prostu nie chciałbym biegać od pokoju do pokoju za każdym zjazdem, tylko "zadomowić się" o ile to możliwe..

Przejrzałem wiele ofert, ale wiele pokojów jest w cenie ~50zł bez łazienki.. ( może to brzmieć glupio, ale oznacza to, że w ogóle nie mam dostępu do WC, czy jest ona wydzielona na kilka pokojów na korytarzu [ coś a'la Kiepscy] ? )

Czy Wy, drodzy studenci jesteście w stanie coś dobrego polecić ?

Czekam na odpowiedzi, z góry wszystkim dziękuje !