Mieszkanie 3pokojowe do wynajęcia Wierzbięcice Poznań

Dołączył(a): 2020-06-06, 21:04

Mieszkanie 3pokojowe do wynajęcia Wierzbięcice Poznań

Postprzez Julka » 2020-06-06, 21:12

Hej, od września możliwy jest wynajem mieszkania na Wildzie

Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem Poznań, Wilda.
Wyposażone w meble z IKEI. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje 1osobowe (łóżko, szafa, biurko z lampką) oraz 1 pokój 2osobowy (2 łóżka, 2 szafy, stół). Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: lodówka z zamrażarką, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, czajnik. Pojemne szafki stojące oraz wiszące. W łazience znajduje się umywalka z szafką, toaleta, prysznic oraz pralka.
Mieszkanie przyjazne dla studentów. Bardzo dobry dostęp do szkół i uczelni (niedaleko znajduje się przystanek tramwajowy). W pobliżu znajdują się sklepy.
Kamienica znajduje się przy ulicy Wierzbięcice. Jest ona po gruntownym remoncie. Dostęp do pilota o bramy wjazdowej, możliwość zaparkowania na dziedzińcu.

Miesięczny czynsz wynajmu: 2000 zł
Jednorazowa kaucja: 2600 zł
Opłata za koszty eksploatacyjne: ok. 600 zł
Dodatkowo wynajmujący opłaca zużyty prąd.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 698-626-643.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości