Studia podyplomowe z informatyki

Studia podyplomowe z informatyki

Postprzez Owen88 » 2020-09-09, 00:02

Witam

Mam 30 lat i chciałbym się przekwalifikować na branżę IT. Chciałbym pracować w przyszłości jak wsparcie IT (helpdesk) lub jako administrator sieci. 2 lata temu zacząłem interesować się tym tematem i wtedy wyczytałem, że w branży IT wiedza i umiejętności są najważniejsze, a nie ,,papier". Zacząłem się usilnie uczyć na własną rękę i myślę że wiedzę teoretyczną mam wystarczającą do podjęcia pierwszej pracy. Problem w tym, że w moim CV nie widnieje wykształcenie informatyczne ani żadne doświadczenie informatyczne i podejrzewam, że w związku z tym firmy nie chcą mnie nawet zapraszać na rozmowy kwalifikacyjne.  W tym roku chciałbym wybrać się na podyplomowe studia żeby się jeszcze doszkolić ale także poprawić CV. Znalazłem ciekawe studia na SGGW w Warszawie? Czy myślicie, że studia podyplomowe informatyczne na uczelni słynnej z weterynarii czy technologii drewna, będą dobrze postrzegane przez pracodawców? Czy może lepiej wybrać Politechnikę Lubelską lub Świętokrzyską ?

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości