Rekrutacja na Studia Podyplomowe CAD/CAM/CNC.

Dołączył(a): 2014-11-26, 14:41

Rekrutacja na Studia Podyplomowe CAD/CAM/CNC.

Postprzez studentka21 » 2014-11-27, 14:50

Szanowni Państwo!!!
Informujemy, że trwa rekrutacja na kolejną X edycję Studiów Podyplomowych, pt: „Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie CNC".

Zajęcia rozpoczynają się : 7-8 marzec 2015r. Studia prowadzone są na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Mamy już kilku chętnych!!!

Studia przeznaczone są dla osób pragnących:

• pozyskać bardzo wyszukaną wiedzę i umiejętności w zakresie procesu przygotowania produktu, technologii, programowania obrabiarek CNC.
• zdobyć wyższe kwalifikacje w ciekawym i poszukiwanym obszarze oraz zostać rozchwytywanym specjalistą przez pracodawców.
• zwiększyć swoje szanse na dobrą pracę i wyższe zarobki.
• uporządkować i rozwinąć posiadaną wiedzę w bardzo szybko rozwijającej się dziedzinie.
• uzyskać dyplom Politechniki Warszawskiej oraz certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje w obszarze CAD/CAM/CNC.
• realizować samodzielnie wysoko zaawansowane projekty w systemach CAD/CAM i na obrabiarkach CNC.

Dodatkowe informacje, znajdują się na stronie internetowej:
www.cadcamcnc.edu.pl
W przypadku Państwa zainteresowania ofertą studiów, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na w/w stronie
i/lub zgłoszenie e-mailowe na adres: studia@cadcamcnc.edu.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem.

Serdecznie zapraszamy,
Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Produkcji.

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach