PPWSZ Nowy Targ

PPWSZ Nowy Targ

Postprzez mirame » 2013-07-12, 19:29

Słyszał ktoś o takiej uczelni? Lub wybiera się na nią w tym roku? ;)

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: PPWSZ Nowy Targ

Postprzez Małgonia8 » 2013-07-19, 13:31

Hej :D ja bym chciała się tam uczyć :) dokumenty złożone, teraz czekamy na wyniki rekrutacji ;)
W na­turze człowieka leży rozsądne myśle­nie i nielo­giczne działanie.
;)

Postprzez mirame » 2013-07-20, 19:45

oo, ja to samo. a na jaki kierunek? :D

Postprzez Małgonia8 » 2013-07-20, 23:16

Na fizjoterapie :D i bardzo chcialabym sie dostac, ale cos sympatyczna pani w pokoju 224 powiedziala, ze jest duzo podan :D ale nie wiem czy to tak ogolnie, czy na ten kierunek :D a Ty ? : )
;)

Postprzez mirame » 2013-07-21, 07:25

Ja na filologie polska :D mam nadzieje ze sie dostane :)

Postprzez Małgonia8 » 2013-07-21, 09:06

Dostaniesz sie! Trzymam kciuki ;) a jestes z okolic Nowego Targu ? :) i jak Ci poszła matura ? Albo może się orientujesz jakie tam były mniej więcej progi punktowe ? :D
;)

Postprzez mirame » 2013-07-21, 09:43

tak, z okolic. a Ty? ;) maturę pisałam rok temu, nawet dobrze mi poszło :D a jaka była ta tegoroczna?
właśnie sama chciałabym wiedzieć jakie były progi punktowe ale niestety nigdzie nie ma informacji na ten temat. w ogóle trudno kogokolwiek znaleźć kto też wybiera się do tej uczelni :D

Postprzez Małgonia8 » 2013-07-21, 09:56

heh ale nam się jakoś udało znaleść ;) :D ja to w sumie mam trochę drogi.. :D jestem z okolic Przemyśla :D jak Ci dobrze poszła matura, to jestem pewna, że nie masz się, co obawiać rekrutacji ;) Gorzej ze mną :roll: :D ale wiesz, z drugiej strony to może i lepiej, że nie ma tyle informacji, bo może choć trochę łatwiej nam będzie się dostać ;) ogólnie to widziałam kilka forum na temat NT :D w sumie trochę stare, ale dobre i to ;) same pochlebne opinie się tam pojawiały :) a ta tegoroczna matura to jakaś dziwna była :D tzn na biologii był dziwny klucz.. Wogóle na biologii zawsze są dziwne klucze.. :D Niby dobra odpowiedź, ale zawsze coś się nie zgadza..
;)

Postprzez mirame » 2013-07-21, 12:11

łooo. a dlaczego tak daleko chcesz studiować?:D i pewnie musisz tutaj jakiś pokój wynająć jak się dostaniesz?:DD
też czytałam te stare fora ale tam nie można znaleźć żadnych informacji co do progów punktowych na przykład ;) wiesz, może ta babka to Ci tak tylko powiedziała że jest dużo chętnych a tak naprawdę wcale tak nie jest, bo przecież przeciągnęli rekrutacje do 25. to chyba nie mają tak wieeelu chętnych :D
ja za maturę z biologii to nawet nie brałabym się. za dużo nauki. ja zdawałam podstawy + rozszerzony polski :D :D
znasz tutaj, w NT, kogoś w ogóle? :D

Postprzez Małgonia8 » 2013-07-21, 13:55

no cóż, w skrócie to.. tu mnie nie chcą :) składałam podanie na Fizjoterapie, bo wiem napewno, ze właśnie to i nic innego chciałabym studiować, a składałam do Rzeszowa :) bo wiesz, ja to ogólnie uwielbiam Siatkówkę no i jakby nie patrzeć Rzeszów Siatkówką stoi :D i zawsze to wiesz ;) :D no i nie tak daleko od domu ;) no, ale jestem na liście rezerwowych na miejscu 256 :D także średnio widzę swoje szanse :D a o Nowym Targu słyszałam już wcześniej i w sumie spodobało mi się to miasto :D bo ja to jestem ze wsi :D i wole to życie, bez takiego zabiegania i wiesz, ze się nie ma czasu na nic :D a Nowy Targ się wydaje być taki spokojny :) i pomimo, ze jest miastem, to ma taki swój niepowtarzalny klimat :) no i mogłabym studiować to, co chcę, a to też dla mnie ważne.. :) wychodzę z założenia, że powinno się robić to, co się lubi.. Nie chciałabym uczyć się czegoś, czego nie lubię i tak się przeczołgać przez takie studia.. potem całe życie bym musiała się tak czołgać, trochę słaba perspektywa :D i takie właśnie retrospekcje mnie tam przyciągły :D
pokój to bym chciała wynająć, ale narazie wolę nie planować, bo już w Rzeszowie sobie wymyślałam gdzie bym się dostała, to gdzie bym mieszkała itd, a wyszło jak wyszło :D więc teraz z nadzieją oczekuje rekrutacji w NT :D który brzmi pawie jak NY ;) :D
Masz rację. Z tymi progami pkt w NY :D to wogóle jakaś lipa, bo nic a nic nigdzie :D
I bardzo bym chciała, żebyś miała rację, co do tej sympatycznej kobiety i rekrutacji :D hmm :D może jest jakaś nadzieja ;) a wyniki 26, prawda ? :D
a matura z biologii nie jest taka straszna, a poza tym zdawałam podstawową :D a Ty ROZSZERZONY POLSKI! :D podziwiam! :)
a w NY :D to znam w sumie jedna Dziewczynę, bo studiuje tam, a pochodzi z mojej miejscowości :D i zawoziłam dokumenty razem z Koleżanką i Ona też składała :)
Ale się rozgadałam :D
;)

Następna strona

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach