opinie o Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi

opinie o Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi

Postprzez JAgniecha89 » 2014-07-15, 18:21

Witajcie,
Jestem pierwszy raz na tym forum, szukam informacji dotyczącej UNS w łodzi, czy ktoś w ogóle słyszał o takiej uczelni? http://www.uns.edu.pl/ :?: :?: :?:
Z jednej strony jestem bardzo zainteresowana ich ofertą edukacyjną a z drugiej strony niepokoi mnie fakt że nie ma ich w spisie uczelni ocenianych przez Państwową Komisję Akredytacyjną, trudno znaleźć w internecie cokolwiek na ich temat. :? Oczywiście w rozmowie z biurem rekrutacyjnym jest wszystko cacy i z brokatem, wiadomo ;) . Waham się jeszcze, bo jeszcze kusi mnie oferta SAN, ale dezinformacja ze strony ich biura mnie poraża - nic nie można się dowiedzieć bo albo nie odpisują na maile, albo nie można się do nich dodzwonić :cry:
Chcę studiować pedagogikę. Dziękuję wam za ewentualne opinie, teraz czas rekrutacji więc przyjmę wszystkie "za" a nawet "przeciw" :)

Dołączył(a): 2015-04-01, 13:29

Re: opinie o Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi

Postprzez ktosia » 2023-06-06, 08:44

ja studiowałam na tej uczelni i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wykladowcy super, z kazdym szło się bez problemu dogadać :)

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach