Dlaczego uważam że warto studiować na UJ?

Dlaczego uważam że warto studiować na UJ?

Postprzez Krzemieniewski » 2020-07-10, 19:58

Cześć,

Chcę się z wami podzielić moją opinią o Uniwersytecie Jagielońskim.

Uczelnia jest prestiżowa, więc nie dało się przejść obok niej obojętnie. Nie miałem z góry wymarzonej uczelni, chciałem za to wybrać porządną uczelnię informatyczną.
Temat jara mnie od dziecka, więc długą drogę już przeszedłem. Decyzja zapadła, kiedy porozmawiałem ze znajomymi z branży.
Polecali UJ, bo wysoki poziom, jaki prezentują, zapewni dużą wartość w oczach pracodawcy. Jestem zadowolony, czuje, że zdobywam mocne kwalifikacje.
Wykładowcy to też ludzie, można z nimi się dogadać. Zresztą na pytania też chętnie odpowiadają. Ja nazwałbym uczelnie, kopalnią wiedzy i doświadczenie.
Trzeba się tylko zaangażować, potem korzystać z dodatkowych możliwości, jakie daje uczelnia.

A jak u was to wygląda?

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Dlaczego uważam że warto studiować na UJ?

Postprzez PiotrA » 2020-07-11, 22:09

Uczelnia sama w sobie jest moim zdaniem najlepszą uczelnią w regionie. Jest dosyć wymagająca, ale mimo to, ja i koledzy, dajemy sobie radę. Myślę, że to atut, który będzie miał wpływ na mój przyszły sukces. Wykładowcy zdarzają się różni. Są lepsi i gorsi. Tak samo z przedmiotami. Są trudniejsze i łatwiejsze. Plan zajęć jest moim zdaniem dobrze ułożony. Nie ma dużych przerw między wykładami, dzięki czemu jest czas na uczelni i czas dla siebie. Póki co (jestem na III roku) polecam!

Postprzez ArturK » 2020-07-13, 18:34

Opłaca się tam studiować informatykę?

Postprzez Jakub » 2020-07-13, 21:53

Miejsce jest piękne, lokalizacją w dobrym miejscu, wokół budynku piękny ogród i park. Nauka w pięknym miejscu i odpoczynek przy naturze. Dobre miejsca do zjedzenia obiadu. Wysoka jakość i zainteresowanie Uczelnią jest nawet poza granicami kraju. Świadczy to o prestiżu, jakim uczelnia dysponuje. Uczelnia pomija spoczywanie na laurach i każdego roku ciężko pracuje. Cały czas wychodzą z niej wykwalifikowani absolwenci. Ich dyplomy są doceniane przez pracodawców. Uczelnia wypełnia wiedzą i wzmacnia charakter. Jednym słowem, opłaca się.

Postprzez Krzemieniewski » 2020-07-14, 12:28

ArturK napisał(a):Opłaca się tam studiować informatykę?

Tak, według mnie opłaca się wybrać tę uczelnię. Trzymają poziom i można się wiele nauczyć.
Szczerze najlepiej iść na ten kierunek z konkretnym celem, jakie umiejętności chcesz posiadać.
Ponieważ wtedy najwięcej skorzystasz z zajęć i wiedzy profesorów.
Uczelnia daje dodatkowe możliwości rozwoju jak np. bardzo dużo kół naukowych, wydarzeń itd.

Ustal sam ze sobą, czym najbardziej chciałbyś się zajmować po studiach i ucz się w tym kierunku.

Postprzez Domi1987 » 2020-07-16, 15:00

Wybieram się tam na mgr

Postprzez Marek1989 » 2020-08-17, 12:33

Na pewno ukończenie UJ tez dobrze wygląda w CV

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach