Chemia medyczna; który uniwersytet wybrać?

Posty: 1
Dołączył(a): 2020-08-24, 08:55

Chemia medyczna; który uniwersytet wybrać?

Postprzez AnitaR » 2020-08-24, 09:03

Zdecydowałam się na studiowanie chemii medycznej. Złożyłam papiery na UJ, UW i UWr. Nie wiem jednak, która z tych uczelnii byłabym w tym przypadku najlepsza i którą ewentualnie mogłabym wybrać.

Szukam opinii osób, które orientują się w temacie i mogłyby mi pomóc z podjęciu decyzji. Chodzi mi przede wszystkim o poziom kształcenia na każdej z nich i późniejsze predyspozycje zawodowe.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Posty: 4
Dołączył(a): 2020-08-29, 16:38

Re: Chemia medyczna; który uniwersytet wybrać?

Postprzez JBartnik » 2020-09-02, 01:36

Myślę, że UWr jest w tej dziedzinie dobrze rozwinięty.

"Wykwalifikowana kadra naukowa pomoże Ci w codziennych trudach pracy laboratoryjnej, a także w przystępny i jasny sposób omówi ciekawe zagadnienia na wykładach. Studiując na naszym Wydziale, będziesz miał okazję współpracować z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, którzy podzielą się z Tobą swoim entuzjazmem w czasie konsultacji, czy też pracy nad wspólnymi projektami badawczymi. Poznasz fachowe słownictwo w językach obcych i będziesz mógł zrealizować część studiów za granicą dzięki naszej współpracy międzynarodowej. A jeśli chciałbyś w przyszłości uczyć innych, możesz u nas w trakcie studiów zdobyć również uprawnienia pedagogiczne." - https://www.kierunki.net/nowe/2354-chemia-medyczna-na-uniwersytecie-wroclawskim

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości