Architektura - Warszawa

Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-02-01, 14:29

Architektura - Warszawa

Postprzez patrick199x » 2015-02-01, 14:47

Witam,
jak po tytule można wnioskować chce się wybrać na architekturę. Nie chce precyzować jaką bo interesuje mnie dosłownie każda gałąź tego kierunku. Mam tylko jeden problem. Nastawiłem się na Warszawę. Nie biorę pod uwagę żadnego innego miasta. Jednak nie mam pojęcia na jakich uczelniach mogę znaleźć ten kierunek. Więc zwracam się o pomoc. Mile widziane komentarze od studiujących, absolwentów lub relacji znajomych o uczelniach, wymaganiach, płatnościach i ogólnym ogarnięciu (dziekanat). Czytałem pobieżnie mniej więcej jakie kierunki oferują uczelnie w Warszawie, ale taka prawda że nic konkretnego się nie dowiedziałem. "Wygooglowałem" też je i czytałem opinie ale tu również porażka, wszystko ogólnikowo, zero konkretnych informacji.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-11-27, 13:40

Re: Architektura - Warszawa

Postprzez swierk22 » 2015-11-27, 13:57

I co, udało sie wybrać jakąś uczelnię w Warszawie? Jeżeli chodzi o informacje o studiach architektury, to większośc stron, forum daje dostateczną ilość informacji, zawsze możesz popytać znajomych lub zadzwonić do dziekanatu. Mnie właśnie dobre opinie moich znajomych przekonały do wybrania kierunku architektura i urbanistyka na Społecznej Akademii Nauk tzw. SAN. Nie miałem szans na państwową uczelnię i dzięki SANOWI mogę realizować swoje życiowe plany. Mają dobre wyposażenie, nowoczesne pracownie rysunku i projektowania wirtualnego i równie sympatycznych co mądrych wykładowców. Duzo się uczę każdego dnia spędzonego na uczelni, więc jestem dobrej myśli co do pracy w zawodzie:) Jestem ciekawy opinii innych

Posty: 9
Dołączył(a): 2016-10-20, 14:14

Re: Architektura - Warszawa

Postprzez Fifik » 2017-07-03, 16:42

Wybór studiów jest bardzo istotny. Trzeba zastanowić się co będziemy chcieli robić w życiu. Moim zdaniem architektura krajobrazu to bardzo fajny kierunek studiów. W tym artykule https://ogrodolandia.pl/architektura-krajobrazu-studia , bardzo fajnie to opisali. Moze ktoś z was zdecyduje się na taki kierunek.

Posty: 3
Dołączył(a): 2017-10-05, 09:18

Re: Architektura - Warszawa

Postprzez Radma3 » 2017-10-16, 08:52

dziwne to jest bardzo

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości