Dołączył(a): 2013-06-24, 16:55

Postprzez Szyszunia » 2013-06-24, 17:35

No wiec właśnie i tutaj mam lekki dylemat nie wiem którą z tych dwóch uczelni wybrać:/. Bo tak niby bardziej bym się skłaniała ku Uniwersytetowi Medycznemu w Lublinie. To znów do Wrocławia mam bliżej. No i nie wiem:/

Dołączył(a): 2020-09-15, 15:25

Re: Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu czy Uniwersytet Medyczny w Lublinie?

Postprzez KarinaB » 2020-09-16, 20:39

Pytanie ile jest drogi więcej dla Ciebie do Lublina.
Trzeba zwrócić uwagę na to, gdzie najwięcej zyskasz umiejętności i doświadczenia.
Z tego, co wiem z Lublinie bardzo dobrze kształcą na kierunku medycznym.
Nie zawsze najbliższa droga jest najlepsza. Musisz się zastanowić gdzie najbardziej Cię ciągnie.
Przeczytać artykuły o uczelniach, poznać opinie i oceny. Może trochę więcej drogi opłaci się w przyszłości.

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość