praca w IT z niemieckim i angielskim

Posty: 3
Dołączył(a): 2015-01-14, 11:10

Postprzez mm3101 » 2015-01-14, 11:17

Service Desk Agent with German and English

Obowiązki:

• Kompleksowa obsługa klientów w języku niemieckim i angielskim
• Rozwiązywanie zaistniałych problemów z obszaru IT
• Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów
• Informowanie klientów o stanie zamówienia
• Rozpatrywanie reklamacji
• Rejestrowanie zgłoszeń w systemie

Nasze wymagania:

• Biegła znajomość języka niemieckiego (C1/C2)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Znajomość środowiska Windows i MS Office
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Kultura osobista, uprzejmość
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT
• Możliwość rozwoju zawodowego – liczne szkolenia, awanse
• Karnet sportowy
• Prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane proszę o kontakt i CV na adres: maryla.matwij@pl.manpowergroup.com

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość