PRACA|Kraków Specjalista/ka d.s. pozyskiwania funduszy

Dołączył(a): 2015-10-25, 14:20

PRACA|Kraków Specjalista/ka d.s. pozyskiwania funduszy

Postprzez GPdominika » 2016-03-14, 09:23

Jeśli szukasz pracy, w której poza kwestią dobrego wynagrodzenia i możliwością rozwoju, znajdziesz głębszy sens i wyzwania - DOŁĄCZ DO GRONA NAJLEPSZYCH FUNDRAISERÓW W POLSCE I ZACZNIJ PRACĘ W FUNDACJI GREENPEACE w Krakowie!

Poszukujemy otwartych i komunikatywnych osób, które łatwo nawiązują kontakt z nowo poznanymi ludźmi, są uprzejme i asertywne. Mile widziana jest szczera chęć działania na rzecz środowiska.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ STREET FUNDRAISEREM/FUNDRAISERKĄ?

Bo to praca, która nie tylko pozwala nabrać pewności siebie i rozwija zdolności komunikacyjne, ale przynosi szybkie i namacalne efekty. Aby nasza działalność mogła być niezależna finansowo, potrzebujemy wsparcia darczyńców, których pozyskują dla Nas właśnie Fundraiserzy. Jako ambasadorzy Greenpeace reprezentują naszą Fundację, a ich praca pozwala nam zmieniać świat. W Polsce, dzięki zaangażowaniu ich pracy, wspiera Nas już ponad 15 tys. osób!

GWARANTUJEMY:

- pracę na umowę zlecenie i elastyczny wymiar pracy;

- stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 1500 zł + system premiowy;

- profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

WYMAGAMY:

-poszukujemy osób, które posiadają zdolności sprzedażowe i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych;

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Nie czekaj - WYPEŁNIJ FORMULARZ klikając na link: www.greenpeace.pl/dd/?src=fbo

Twoja praca naprawdę może mieć znaczenie.
Dlaczego Greenpeace.jpg
Dlaczego Greenpeace.jpg (244.09 KiB) Przeglądane 665 razy

Powrót do Oferty pracy dla studentów