Poszukuję specjalisty ds. WordPress (Kraków)

Posty: 1
Dołączył(a): 2015-02-23, 16:36

Postprzez Agnieszka5a » 2015-02-23, 16:40

ADHORIZON, agencja interaktywna, która zajmuje się łączeniem technologii z nowoczesną komunikacją marketingową obecnie poszukuje, kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. WORDPRESSA
Nr ref: SW/02/15
Miejsce pracy: Kraków (możliwość pracy zdalnej).
Opis stanowiska pracy:
• Tworzenie i rozwijanie serwisów internetowych opartych na WordPress.
• Udział w bieżących projektach.
• Współudział w tworzeniu strategii firmy.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość WordPressa i jego możliwości.
• Dobra znajomość HTML, CSS.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
• Zacięcie graficzne.
• Pasja w tworzeniu stron internetowych.
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
• Wysokie umiejętności analitycznego myślenia.
• Zainteresowanie technologiami i rynkiem IT.
• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:
• Pracę zdalną lub stacjonarną w oparciu o umowę o dzieło.
• Elastyczne godziny pracy.
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji oznaczonych na adres: rekrutacja@adhorizon.pl

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 2015-03-01, 18:16

Re: Poszukuję specjalisty ds. WordPress (Kraków)

Postprzez Aleksandra31 » 2015-03-09, 09:07

Wordpressa znam, ale zacięcia graficznego zero:)
Za to oferta pracy całkiem ciekawa, więc podbijam ogłoszenie, może znajdą sie chętni:)

Pozdrawiam serdecznie!
Praca, szkolenie i rekrutacja: Szukasz? Sprawdź:

Posty: 12
Dołączył(a): 2015-04-08, 08:45
Lokalizacja: Świnoujście

Postprzez januszznany » 2015-04-08, 09:00

fajna oferta pracy zdalnej ;) warto dodać ją do serwisu http://szukamepracy.pl/ za darmo na 80 dni gdzie zobaczy ją więcej osób szukających pracy zdalnej :)
Serwis z ofertami pracy zdalnej http://szukamepracy.pl/ :)

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość