Poszukuję do współpracy studentów / studentek

Dołączył(a): 2015-08-03, 13:38

Poszukuję do współpracy studentów / studentek

Postprzez silaaloesu » 2015-08-03, 13:46

Poszukuję do współpracy studentów / studentek interesujących się dietetyką, odchudzaniem, zdrowym trybem życia oraz kosmetologią.

Forever Living Products ma strukturę firmy marketingu wielopoziomowego. W takiej strukturze to Ty jesteś siłą marketingową i sprzedażową. Zamiast wydawać miliony na tradycyjne kampanie reklamowe, płacimy Tobie za to, że dzielisz się Forever Living Products z innymi. Oferujemy ci wiele korzyści, którym nie mogą dorównać tradycyjne przedsiębiorstwa. Twoje przeznaczenie jest w twoich rękach. Zamiast pracować po to, by bogacił się twój szef, cała praca, którą wykonujesz faktycznie przynosi korzyści Tobie. Będziesz cieszyć się swobodą i elastycznością, jakie daje posiadanie własnego biznesu - w godzinach pracy jakie sam sobie wyznaczysz.

Bez ryzyka zyskujesz nieograniczony potencjał.
Jedyne, czego potrzebujesz, by ci się powiodło w sposób przekraczający twoje wyobrażenia, to pasja sukcesu.

Szczegóły: biuro@conceptproject.eu lub tel. 507 59 57 59

Powrót do Oferty pracy dla studentów