Oferta pracy - Konsultant telefoniczny

Posty: 8
Dołączył(a): 2014-08-07, 11:32

Postprzez AP Uniapol » 2014-08-07, 11:39

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Stanowisko: Konsultant telefoniczny
Miejsce pracy: Kraków, ul. Zabłocie

Opis stanowiska:
- telefoniczny kontakt z Klientem
-przedstawienie oferty sprzedażowej
- stosowanie technik sprzedaży w praktyce

Wymagania:
- dobra dykcja
- dyspozycyjność -minimum 40 godzin tygodniowo
- komunikatywność
- chęć rozwoju
- płynna obsługa komputera
- doświadczenie nie jest konieczne

Oferujemy:
- możliwość wyboru realizowanego projektu (sprzedaż, przedłużanie umów)
- możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb
- stałą podstawę wynagrodzenia oraz atrakcyjny system prowizyjny i dodatek motywacyjny
- profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, za które kandydat otrzymuje wynagrodzenie
- stałe wsparcie w trakcie realizacji projektu (coaching, doszkolenia)

- pakiety bonusowe: wejściówki na siłownie i fitness

Wszystkie osoby zainteresowane – zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę internetową www.uniapol.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych
dla potrzeb procesurekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych,
Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość