Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego - nie wymagane doświadczenie

Posty: 1
Dołączył(a): 2013-10-10, 12:10

Postprzez Recruitment » 2013-10-10, 12:15

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
- sprzedaż produktów finansowo-księgowych;
- sporządzanie ofert handlowych;
- analiza potrzeb klientów;
- realizacja planów sprzedażowych;
- bieżąca obsługa klientów;
- działania marketingowe;
- zapraszanie klientów zainteresowanych zakupem na szkolenia wstępne.

Oczekiwania:

- pracowitość i systematyczność;
- dobre umiejętności negocjacyjne;
- miłe usposobienie w kontakcie telefonicznym i osobistym;
- umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie;
- mile widziana wiedza z zakresu zasad rachunkowości;
- znajomość obsługi programów biurowych oraz klienta pocztowego;
- umiejętność planowej pracy z założonym celem;
- chęć do uzupełniania wiedzy.

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny;
- praca w pełnym wymiarze godzin (8:00-16:00) od poniedziałku do piątku;
- pracę w zgranym i pomagającym sobie zespole;
- szkolenia z zakresu sprzedawanych produktów;
- możliwość awansu.

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z poniższą klauzulą w języku polskim na adres rekrutacja@r-specialists.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Recruitment Specialists, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość