Ciekawa Praca w weekendy lub tylko soboty - Pankejki i Spółka / Baby-Bistro - Warszawa

Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2014-04-04, 09:25

Postprzez Pankejki i Spółka » 2014-04-04, 10:09

Witamy,
Jesteśmy firma z branży gastronomicznej (Baby-Bistro & Pankejki i Spółka), serwującą naleśniki w wersji Słodkiej (świeże owoce, itd) i Słonej (w wielu wersjach). Jesteśmy ściśle związani z wydarzeniami promującymi zdrowe odżywianie i promocje spędzania czasu w formie plenerowej, weekendowo (na ten moment soboty a wkrótce i niedziele) - uczestniczymy na tego typu wydarzeniach w Warszawie, gdzie nasze specjały cieszą się dużą popularnością.

Na ten moment zatrudnimy dwie lub trzy bystre, zaangażowane i dyspozycyjne w soboty osoby do pomocy w przyrządzaniu naleśników a także do samodzielnego ich przyrządzania dla gości.
Zapewniamy pomoc w wyszkoleniu, możliwość zarobku na dobrym poziomie, praktykę oraz miłą atmosferę ! Jeśli jesteś osobą pragnącą dorobić w wolnym czasie, zdobyć doświadczenie kulinarne a do tego lubisz gotować w przyjaznej atmosferze a do tego masz fajne pomysły to zapraszamy do kontaktu !!!

Praca (8h) w godzinach 8:30 - 16:30 (Soboty)

W celu uzyskania szczegółów prosimy Pisać / Dzwonić:

marcin@baby-bistro.pl

michalina@baby-bistro.pl

kom: 602-761-532

Zapraszamy ;)

Zespół Baby-Bistro & Pankejki i Spółka !
Pankejki i Spólka & Baby-Bistro

Powrót do Oferty pracy dla studentów

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości