tani serwis iphon'a

Dołączył(a): 2015-07-25, 11:26

tani serwis iphon'a

Postprzez Hebine » 2016-03-31, 01:20

hej, zepsuł mi się telefon - w dziwny sposób bo nie łapie zasięgu ale z internetem łączy się bez problemu. karta sim przekładana do innego telefonu działa bez zarzutu więc nie w niej problem. rzecz jasna foniak zepsuł się tuż po gwarancji jak to zwykle bywa więc szukam jakiegoś miejsca autoryzowanego ale znośnego cenowo.

Dołączył(a): 2015-07-22, 14:26

Postprzez minimaus » 2016-04-01, 01:38

a próbowałaś/-łeś najpierw do Twojego telefonu włożyć inną kartę sim? to też może trochę jednak pomóc w diagnozie. No i reset zupełny ustawień, w ogóle telefonu. a jak to nie pomoże to dopiero szukać jakiegoś serwisu bo w innym wypadku nie pomogą tłumaczenia tylko policzą Ci za usługę która będzie polegać na zresetowaniu jednym przyciskiem :D

Dołączył(a): 2015-07-25, 11:26

Postprzez Hebine » 2016-04-02, 13:31

próbowałam już wszystkiego, nie jestem taka ciemna w tym nawet więc reset poszedł na pierwszy ogień, z tego co wyczytałam na necie podobne prolemy w tel wywołują anteny, ale nadal nie rozumiem dlaczego działa internet w takim razie. Karta sim w koleżanki tel działa bez zarzutu, do mojego nie włoży bo nikt aktualnie nie ma nano kto jest wokół mnie a trzeba mi to na szybko załatwić. No cóż, pozostaje mi chyba tylko pójście do jakiegoś serwisu.

Dołączył(a): 2015-07-22, 14:26

Postprzez minimaus » 2016-04-02, 13:45

nie łaziłabym na Twoim miejscu tylko wysłała kurierem do Wawy (chyba, że w niej mieszkasz) :D tamjest serwis ESPO, którego kadra jest wyszkolona przez kadrę Apple'a. Jak masz płacić za sprawdzenie telfonu po to, żeby nie mogli Ci go zrobić gdzie indziej to chyba już lepiej zapłacić za kuriera i mieć pewność, że zrobią w najkrótszym czasie tyle, ile będą w stanie. A jeśli chodzi o ceny, to sama tam wysyłałam raz tel i raz kompa - w macu poszła matryca i bałam się rachunku przeraźliwie a okazało się, ze nie taki diabeł straszny jak go malują także mogę Cię do nich odesłać z czystym sumieniem.

Powrót do Luźne rozmowy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości