Pomoc w pracy magisterskiej

Pomoc w pracy magisterskiej

Postprzez karolinabieniek89 » 2013-12-04, 19:13

Witamy

Jesteśmy studentkami V roku psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej i chciałybyśmy zaprosić Państwa do wypełnienia ankiety na temat przejawianych wartości i postaw wobec gejów i lesbijek. Ankieta jest anonimowa i zajmie Państwu około 20 minut a dla nas będzie to niezmierna pomoc w napisaniu pracy magisterskiej.

http://moje-ankiety.pl/respond-48858.html

Dziękujemy za pomoc

Karolina Bieniek

Aneta Nowakowska

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Postprzez lila » 2013-12-05, 20:54

Dziewczyny, szczerze chciałam wypełnić tę ankietę. Dobrnęłam do części 5 i podziękowałam. Jest zdecydowanie za długa i za szczegółowa. Zawodowo rozpisuję kwestionariusze ankiet do badań i nie chcę się wymądrzać, bo nie o to chodzi, ale nikt Wam tego nie wypełni. Kafeteria w ankiecie powinna być syntetyczna. Rozumiem, że chcecie uniknąć tzw. ograniczoności informacyjnej i drążyć problem w głąb (cenię to, bo sama jestem naukowcem), ale kwestionariusz "odstrasza". Sama część 4 zawiera 57 (!) twierdzeń.

Moja rada (z czystego serca, żebyście miały wiarygodny, a nie zmyślony materiał badawczy): skonsultujcie ten kwestionariusz z Waszym opiekunem naukowym. Osobiście bym tej ankiety nie dopuściła. Jej wartość merytoryczna jest duża, ale jest za długa.

Pozdrawiam

Postprzez karolinabieniek89 » 2013-12-13, 11:42

Dziękujemy bardzo za uwagi :)
Zdajemy sobie sprawę z tego że ankieta jest bardzo długa i odstrasza, niestety nie dało rady tego zmienić (mimo konsultacji...)

Pozdrawiam

Pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich

Postprzez student-24.pl » 2013-12-13, 13:22

Praca magisterska, praca licencjacka czy zaliczeniówka to dla Ciebie problem? Już nie, ponieważ oferujemy Ci profesjonalną pomoc w pisaniu prac oraz wszelkiego rodzaju tekstów, ich redagowaniu oraz korekcie. Profesjonalnie i terminowo! Zapraszamy!!!
www.student-24.pl
student-24.pl@o2.pl

Postprzez Prace Dyplomowe » 2014-01-01, 14:38

Serwis www.PraceDyplomowe.edu.pl jest skierowany przede wszystkim do studentów, którzy z powodu obowiązków zawodowych, rodzinnych lub innych zajęć pozaakademickich, chcą skrócić proces pisania pracy naukowej. Jeśli nie wiesz jak zabrać się za pracę licencjacką, magisterską, podyplomową? Jak pisać pracę dyplomową? Znajdź temat pracy i obejrzyj spis treści i plan pracy na temat który piszesz. Nasza oferta umożliwia zapoznanie się z interesującym Cię rodzajem pracy:
- praca magisterska,
- praca licencjacka,
- praca inżynierska,
- praca dyplomowa i inne.

Postprzez malgosiaczek » 2015-01-26, 20:38

Ja już jestem po obronie i polecam skorzystanie z http://wzorce-prac.pl/ .Szybko i rzetelnie, bez plagiatu.

Postprzez Onedrzej » 2015-04-01, 13:35

Do mojej pracy magisterskiej musiałem na moje nieszczęście wykonać badania ilościowe i powiem, że na początku to miałem spory stres, bo totalnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać, jak stworzyć kwestionariusz, jak zakodować w bazie danych, na czym ma polegać później analiza statystyczna...Trochę popytałem ludzi na roku i mi polecono stronę www.plbs.pl. Napisałem maila, jeszcze tego samego dnia miałem odp. Polecam! Miły kontakt, wyniki badań opracowane z dbałością o szczegóły.

Postprzez superstyl » 2017-02-01, 21:13

Serwis WWW.PEWNYDYPLOM.PL jest godny zaufania. ponieważ:
- JEST SOLIDNY I TERMINOWY,
- JAKO JEDYNY posiada zakładkę z próbkami tekstów umożlwiających natychmiastowe zapoznanie się z praktykowanym przez nas stylem pisania,
- charakteryzuje się dużym zakresem tematycznym,
- zatrudnia profesjonalnych naukowców i redaktorów,
- jest przystępny cenowo.
- nie pobiera zaliczek,
- dysponuje programem antyplagiatowym ORAZ RZESZĄ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW (referencje dostępne na życzenie!).

Jeśli chcesz mieć pracę napisaną na ocenę bardzo dobrą, wejdź koniecznie na stronę www.pewnydyplom.pl i o wszystkim przekonaj się osobiście!

Z USŁUG TEGO SERWISU ZADOWOLONY BYŁ ZAWSZE KAŻDY STUDENT!!!

Powrót do Luźne rozmowy