Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Postprzez KoloroweZagadki » 2014-12-12, 13:07

Witam serdecznie!

Chciałabym poinformować Państwa o nowo powstałym serwisie internetowym www.kolorowezagadki.pl, przy którym współpracuję. Jest to bogaty zbiór kilkuset multimedialnych gier, ćwiczeń i zdjęć, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę. Edukacyjne zadania przedstawione są w formie pięknych kolorowych animacji. Każda z nich na pewno przypadnie do gustu dzieciom, rozwijając w nich umiejętności językowe, matematyczne, społeczne, a także logiczne myślenie.

W przypadku dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (np. niepełnosprawnych intelektualnie, z zespołem Downa, autyzmem) program może stanowić przydatne narzędzie wspierające rewalidację w warunkach domowych.

Dzięki uprzejmości Sponsorów, każdy kto zarejestruje się do końca grudnia, otrzyma darmowy dostęp do pełnej zawartości programu ważny przez 30 dni, zachęcam więc do przetestowania.

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam!

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka " Dotacje na innowacje". Inwestujemy w Waszą przyszłość.

www.kolorowezagadki.pl

Dołączył(a): 2016-08-10, 08:38

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Postprzez michalzbuk » 2016-09-05, 11:49