Co dobre na odchudzanie?

Re: Co dobre na odchudzanie?

Postprzez poliuula » 2019-06-21, 10:19

Ściągnęłam sobie aplikację krokomierz by liczyć spalone kalorie podczas chodzenia. Czy spacery też można zaliczyć do aktywności fizycznej dzięki której stracimy parę kilogramów? Nie mam niestety dobrej kondycji fizycznej i po przebiegnięciu 100 m mam zadyszki. Wiem, że można to wyćwiczyć ale nie od razu Rzym zbudowano. Wprowadziłam do swojego życia zdrowszą dietę czyli 5 posiłków w tym przekąski warzywno-owocowe i piję dużo wody. Co do cateringu dietetycznego, dla mnie to zdecydowanie za droga inwestycja. Pochłonęłaby 90% mojej pensji.. Myślę, że szybki kurs dietetyczny jest lepszym pomysłem.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez marjanna28 » 2019-07-08, 20:14

ja dopiero zaczynam przygodne z odchudzaniem, jestem pod opieka dietetyka, pani Elzbiety Horby,trafilam do niej z polecenia przyjaciolki, super kobieta, sama jest mama wiec swietnie rozumie kobiety zmagajace sie z nadprogramowymi kilogramami po ciazy, ogolnie staram sie calkowicie zmienic swoje nastawienie do zywienia i zaczac prowadzic zdrowy tryb zycia na kazdej plaszczynie :)

Postprzez haniulak » 2019-10-16, 16:46

Co jest dobre na odchudzanie? Przede wszystkim pozytywne myślenie i zaprzyjaźnienie się z dietą i aktywnością fizyczną. Głównym napędem motywacyjnym jest życie zgodnie z naszymi potrzebami, nie możemy odchudzać się na siłę. Dieta czy też odchudzanie powinno stać się naszym stylem życia ale absolutnie na "na chwilę". Zmiana ta powinna być na stałe. Dobra dieta to przede wszystkim świeże produkty. Polecam wprowadzenie do diety więcej warzyw i owoców - to podstawa, a do tego dużo świeżych ziół. Zioła czynią cuda!

Postprzez kasiab3 » 2020-07-01, 09:53

Nie traktowałabym tego jako jedynego czynnika prowadzącego do odchudzania, ale przyda się odpowiednia dieta, przykładowo oni https://www.pureandfresh.pl oferują wariant niskotłuszczowy

Postprzez karlisi » 2021-05-06, 15:38

Według mnie produkty ze sklepu https://esterydy.pl/ są warte zakupu, dzięki nim udało mi się szybciej dojść do sylwetki o jakiej zawsze marzyłam.

Poprzednia strona

Powrót do Luźne rozmowy