Chwilówka online. Pierwsza za darmo

Chwilówka online. Pierwsza za darmo

Postprzez addriano17 » 2013-11-29, 17:29

Witam

Chce Wam przedstawić pożyczkę w vivus. Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo do 1200zł na 30dni, na nieprzewidziane wydatki:

Darmowe pożyczki chwilówki

Zobacz tam jak jak wziąc pożyczkę bez odsetek i jeszcze jak na tym zarobić.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Chwilówka online. Pierwsza za darmo

Postprzez phelnik » 2014-01-02, 11:49

Proponuję przeglądać rankingi przed wyborem konkretnej firmy.
Jeden z lepszych jakie znalazłem
Sam jestem studentem i przyznam, że ciężko dostać chwilówkę bo i wiek mały i pytają o zarobki. Pierwszą przyznali mi w vivusie i tam nie pytali o nic. W innych już tak łatwiej nie było.
Tutaj cała lista firm pożyczkowych tych lepszych
Inną alternatywą są karty kredytowe lub lekki debecik. Mam osobiście konto bankowe studenckie w pekao z debetem 300 zł i to najlepsze wyjście. Czasem niestarcza to trzeba kombinowac.
Pozdrawiam studenciaków! :l)

Postprzez Fin1977 » 2014-03-22, 10:40

Ja bym przy tych chwilówkach uważał, trzeba się zastanowić czy nas stać. Co z tego że dostaniemy np. 1000 zł. jak po zaledwie 30 dniach musimy ją oddać?
najtańsze chwilówki

Postprzez Robert_B » 2014-04-04, 09:06

Obecnie ciekawą promocję ma wonga.com na pierwszą chwilówkę - opłata wynosi tylko 10zł.

Postprzez tony » 2015-03-26, 09:56

Przed wongą bym przestrzegał- podobni nie jest taka cudowna jak wszyscy mówią, jeśli już brać chwilówki to najlepiej w jakiejś zaufanej firmie. Jeżeli już chcecie brać kredyty chwilówki to polecam sprawdzić ofertę z kredytu-zaufania, z województwa lubelskiego. Według mnie świetnie dopasowana oferta do potrzeb, niskie oprocentowanie.

Podsumowując- łatwo taką chwilówkę spłacić a biorąc pod uwagę, że pracuję na zleceniówce to ciężko o porządną ofertę pożyczkową w banku- uwierzcie mi próbowałem.
Fakt faktem z takimi chwilówkami trzeba uważać najbardziej- niby mała kwota, bez formalności ale jeżeli ktoś wdepnie to będzie żałował. Jeżeli ktoś ma jakieś konkretne źródło dochodu to raczej nie musi brać chwilówki. Ja akurat potrzebowałem i trafiłem w dziesiątkę, ale założę się, że jest pełno osób (nawet na tym forum) które po takiej pożyczce tylko skomplikowało sobie życie. Także kredyt chwilówka- tak, ale tylko z rozwagą i w potrzebie.

Postprzez Szymon » 2017-10-09, 20:12

Skorzystałem z darmowej chwilówki i muszę przyznać, że jestem pod wrażaniem krótkiego czasu otrzymania pieniędzy na konto. Kasa była potrzebna na już i brak czasu na załatwianie formalności w banku. Pomocne są serwisy i blogi takie jak www.chwilowkizadarmo.pl traktujące o tej tematyce, gdzie możemy porównać aktualne oferty i wybrać najbardziej nam pasującą. Największym jednak walorem pozabankowego pożyczania jest dzisiaj możliwość dostania darmowej pożyczki. Spłacamy ją na czas i nic nas to nie kosztuje.

Postprzez wlad27 » 2017-10-10, 08:37

Ja chyba się dałem raz naciąć na tego typu opcje "chwilówkowe". Nie dotyczytałem, że przecież jedną ze skałdowych zobowiązani (tak ściśle podwzględem prawnym) było wzięcie jakiś opcji binarny, egzotycznych, coś na kształt tego o czym pisze Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Opcja_egzotyczna

No więc wiecie, zarażony tym pomysłem zacząłem grzebać i co się dowiedziałem, że opcje binarne to tak naprawdę możliwość inwestycyjna coś jak na giełdzie albo na foreksie. Warto o tym doczytać właśnie przy okazji rozpoznawania ofert chwilówek - choćby tu http://waluty.com.pl/article.php?id=120297 - pozdrawiam wszystkich bardzo ale to bardzo serdecznie.

Postprzez matorlik67 » 2017-11-13, 21:02

Wiele się od czasu, jak powstał ten temat się zdarzyło. Vivus pożycza jeszcze większej liczbie Polaków, także wyższe kwoty i jeszcze firma nie upadła, żaden głośny pozew przeciw niej się nie toczył. Dlatego warto poznawać najwięcej o danej firmie i korzystać z promocji takich jak ta Obrazek .

Postprzez foley » 2017-12-16, 20:46

Ciekawe jaki procent z nich wtopiło na chwilówkach? Sam znam jednego. Mówiłem żeby wzial bezprocentową pożyczkę w raiffeisen ale nie bo musiałby iść do banku. Mnie się chciało, pokazałem dowód i mam 4 koła prawie za darmo.

Powrót do Luźne rozmowy